imageimageimage
 

Reakcie na seminár s Brandon Bays 2014

Pekný večer prajem paní Koczkášová.

Osobne poznám ten pocit keď už je „konečne“ po akcii, ktorej organizácia trvala dlhý čas. Človek je zároveň spokojný, že všetko klaplo, ale na druhej strane ešte rozmýšľa, či sa niečo nedalo urobiť lepšie. Chcem len, aby ste dostali nejakú tú, ako sa hovorí “spätnú väzbu“ , pretože si to zaslúžite.Som účastníčka seminára, ku ktorému som sa dostala, nechcem napísať náhodou, lebo to určíte náhoda nebola, bolo to niečo viac. Som neveriaca, takže Boh to v mojom prípade nebol. Verím v to, že existuje niečo medzi nebom a zemou a to ma asi dostalo na seminár. Ešte pred týždňom o takomto čase som ani len netušila, kto je Brandon Bays, a že existuje nejaká terapia Cesta.

Asi tak sedem dni naspäť som si pozerala na internete, aké podujatia sa konajú cez víkend, kde by som sa mohla ísť odreagovať práve po takej akcii, ktorej organizácia trvala štyri mesiace. Osud, alebo čo to už bolo neviem, chcel aby som klikla práve na akciu s Brandon. Začala som si čítať o čo vlastne ide. Zaujalo ma to a tak som si zohnala knihu. Priznám sa, že som ju nedočítala. Už prvé strany ma veľmi zaujali a okamžite som sa stotožnila s myšlienkami a postojom Brandon. Ja som ten typ človeka, ktorý vie oceniť a uvedomiť si ten pocit vďačnosti, keď svieti slnko a človek sa môže prechádzať na vlastných nohách. Pre niekoho úplná banalita, pre iného zase pocit šťastia.

Behom sedem dní sa stali pre mňa nepochopiteľné veci, ktoré uľahčili moje rozhodovanie či ísť alebo nie. Všetko bolo na poslednú chvíľu, ale asi to tak malo byť . Netušila som do čoho idem, nemala som žiadne očakávania. Proste, čo sa má stať sa stane a aj sa stalo. Boli to tri dni plné emócii, príbehov a ľudí, ktorých v bežnom živote len tak nestretnete. Posledný deň už vo mne na plné obrátky bojovala myseľ s mojím srdcom a asi tento vnútorný boj bol vidieť aj navonok, pretože behom hodiny sa pri mne zastavili štyria ľudia a pýtali sa ma či som OK a či niečo nepotrebujem. Bola som veľmi milo prekvapená. Ešte stále nejako spracovávam čo sa vlastne stalo, psychika dostala poriadne zabrať, ale neľutujem ani jeden deň. Nie som človek, ktorý sa ľahko pre niečo nadchne a som v podstate skeptik . Ale seminár vo mne zanechal silný dojem. A nielen to. Ťažko sa to opisuje. Uvidíme či z tejto ponúknutej šance vyťažím maximum a dokončím čo sa začalo. To ukáže len čas.

Vám paní Koczkášová chcem vyjadriť obdiv a vďaku za to, že ste obetovali svoj čas a spolupodieľali ste sa na organizácii tohto seminára, klobúk dole. Prajem Vám, nech sa Vám v živote darí.

Vy ste boli jedna z tých štyroch ľudí, ktorí sa včera pri mne zastavili, zostala som zaskočená, že niekto z organizátorov sa zastaví pri cudzom človeku a obetuje mu svoj čas. Ďakujem Vám za to a aj ten krátky moment s Vami bol dôkaz toho, že všetko má svoj zmysel.

S pozdravom
Michaela

Odporúčané informácie:

Brandon Bays / [ Cesta ]
Čo to teda Cesta je? / [ Cesta ]
INTENZÍVNE VEČERY s BRANDON BAYS - Košice a Banská Bystrica / [ Partnerské programy ]
Seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje s Brandon Bays 25.-27. 10. 2014 Bratislava / [ Partnerské programy ]

Seminár Cesta s Brandon Bays v Bratislave 14. - 16. 3. 2014

Seminár Cesta s Brandon Bays v Bratislave 14. - 16. 3. 2014

Milí priatelia, klienti, priaznivci metódy Cesta! V mnohých ešte stále doznieva atmosféra októbrového semináru s Brandon Bays a už sa my - organizátori, opäť nesieme na vlne príprav nového semináru, pre ktorý sa Brandon spontánne rozhodla v priebehu semináru. Bolo to hlavne kvôli úžasnej atmosfére, ktorá na seminári vládla a vďaka obrovskej otvorenosti ľudí, ktorí sa semináru zúčastnili. Podľa ...

Video pozvánka na Seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje s Brandon Bays 14.-16. 03. 2014

Video pozvánka na Seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje s Brandon Bays 14.-16. 03. 2014

Pozývame vás na Cestu k navráteniu a znovuobjaveniu vášne, pochopenia zmyslu svojho života a odkrytia skrytého potenciálu ktorý je v nás. To všetko s uvedomením, že my sami sme tvorcami svojho osudu. Skutočné uzdravenie prichádza len vtedy, keď zmena vychádza z hĺbky našej bytosti. O tom, ako do tejto hĺbky vstúpiť a tým aj vytvárať SKUTOČNÚ zmenu v živote sa dozviete a zažijete s Brandon Bay ...