image
 

Oslobodenie ženy bohyne a uzdravenie našich životov

prvá medzinárodná Intenzívna Cesta pre ženy

Čo znamená byť ženou v súčasnej spoločnosti? Som spokojná? Naozaj si dovolím prejaviť svoju ženskú silu, svoj oheň ako aj svoju jemnosť naplno? Naozaj som sama sebou?

Všetky ženy pozývame ponoriť sa do svojej skutočnej krásy a nechať ju vyniknúť.

Spolu s Brandon Bays vám prinášame absolútnu novinku, seminár venovaný ženám, v kruhu žien a prezentovaný ženou, ktorá vie, ako na to, ako zodvihnúť závoj falošnej identity a objaviť v sebe Bohyňu.

Ako hovorí samotná Brandon, pohnútka na vytvorenie tohto semináru vzišla pri príležitosti jej prednášky na konferencii Umenie byť ženou v Bratislave:

"Obrovská sila, krása a kolektívna múdrosť vyše 600 žien na nedávnej večernej prednáške “Oslobodenie Ženy Bohyne” ma natoľko inšpirovala, že som sa rozhodla po prvýkrát – za viac ako 20 rokov prezentovania seminárov Cesty – pripraviť výlučne ženskú trojdňovú Intenzívnu cestu s názvom “Oslobodenie Ženy Bohyne a uzdravenie našich životov”.

Pravdou je, že vždy, keď sa ženy zídu pokope, udeje sa niečo “zázračné”: vznikne náruč otvorenosti a prijatia, ktorá uzdravuje a premieňa naše životy. Je to čas, kedy si môžeme dovoliť zostať s nedokonalým účesom či nenalíčené, v bezpečí vzájomnej lásky odhaliť naše najťažšie témy a vďaka podpore a starostlivosti ich vyčistiť na najhlbšej úrovni nášho bytia. Spoločne tvoríme bezpečnú náruč, ktorá nám umožňuje odhaliť problémy prevzaté od predošlých generácií a uložené v našej DNA a v tomto objatí môžeme jemným spôsobom uvoľňovať hlboké rany, zranenia a traumy – staré bunkové spomienky a emocionálne bloky, na ktoré sme sa doposiaľ nedokázali pozrieť a nadobro s nimi skoncovať. Spoločne vytvoríme priestor, v ktorom konečne môžeme sňať tienidlá z našich životov a dovoliť nášmu skutočnému svetlu zažiariť.

A keďže to bude Intenzívna Cesta, naučíme sa procesy vedúce k emocionálnemu a fyzickému uzdraveniu, ktoré sú k dispozícii na každej “Intenzívke”, no okrem toho sa ponoríme hlboko do našich problémov, ktoré sa týkajú nášho života v tele ženy – odkryjeme všetky bloky, obmedzenia, všetky spôsoby, ktorými sme sa vtesnali do kabáta falošnej identity, ktorá však nevyjadruje to, kým naozaj sme. Na kúsky rozbijeme všetky spôsoby, ktorými sme sa držali “na uzde” alebo snažili stelesniť cudzie predstavy o tom, aká by žena mala byť. A vymaníme sa z tohto vlastnoručne vytvoreného väzenia, aby sme konečne mohli žiť život vedený milosťou, v autenticite, radosti a slobode – ako plné vyjadrenie našej skutočnej podstaty, ženy bohyne, ktorá je našou prirodzenosťou.

Už sa neviem dočkať, ako sa do toho s vami ponorím, aby sme spoločne oslobodili veľkosť, krásu, lásku, ktorá je našou skutočnou podstatou a uzdravili naše životy – fyzicky, emocionálne a duchovne."

Skutočné uzdravenie prichádza len vtedy, keď zmena vychádza z hĺbky našej bytosti. O tom, ako do tejto hĺbky vstúpiť a tým vytvoriť SKUTOČNÚ zmenu v živote sa dozviete a zažijete s Brandon Bays na tomto seminári.

Kedy: 23.- 25. september 2016
Kde: Grand Hotel Pressburg****
Antolská 2, 85105 Bratislava
Začiatok: 9:00 každý deň, registrácia od 8:00
Koniec: piatok, sobota ca. 20:00, v nedeľu ca. 19:00


Seminár je simultánne tlmočený do slovenského a nemeckého jazyka. Každý účastník si môže objednať tlmočenie a dostane zariadenie na odposluch prekladu.

Tento seminár je výsostne praktický workshop: nástroje, ktoré sa naučíte môžete používať naďalej vo svojom živote a pomôcť tak aj svojim blízkym. Skúsení tréneri a terapeuti Cesty vám budú po celý čas k dispozícii a postarajú sa o to, aby ste čas strávený počas týchto troch dní využili na maximum.

Čo vám seminár okrem iného prinesie:

  • Odhalíte a úplne sa zbavíte emocionálnych a fyzických blokov.
  • Naučíte sa a zažijete procesy CESTA, ktoré pomohli k zmene miliónom ľudí na celom svete.
  • Odhalíte potlačené emócie a spomienky uložené v bunkách, ktoré môžu spôsobovať ochorenia a vyčistíte ich.
  • Vyliečite svoju bytosť, emócie a telo.
  • Osvojíte si "chýbajúci prvok" modernej medicíny.
  • Zažijete vnútornú bezhraničnú radosť, pokoj a lásku.
  • Spojíte sa s ľuďmi s podobnými záujmami a nadviažete nové priateľstvá.
  • Začnete žiť život s využitím svojho plného potenciálu.
  • Nasmerujete sa na úspech a zdravý život.
  • Na vaše otázky zodpovie priamo Brandon Bays

Okrem toho budete mať možnosť zúčastniť sa všetkých ďalších seminárov Intenzívna Cesta zdarma ako tréner a v prípade opakovanej účasti na tomto seminári získate zľavu až 50 % z ceny semináru. Účasť na tomto seminári vám taktiež otvára dvere k tomu, aby ste mohli pokračovať pokročilými seminármi metódy CESTA ako sú Manifestácia Hojnosti, Bez Ega a ďalšie ako aj absolvovať kompletný akreditovaný program Cesty a stať sa certifikovaným terapeutom tejto metódy.

23.-25. september 2016, Grand Hotel Pressburg, Bratislava.
Vstupenky na seminár si môžete objednať v eshope Objednať vstupenky

Čo hovoria o seminári jeho účastníci:

"Ďakujem Vám za možnosť seminára Cesty na Slovensku, ktorého som sa minulý víkend zúčastnila už po druhýkrát. Opísať všetky dopady na moje vnútro, ale aj na praktickú časť môjho života, by bol dlhý príbeh. Som nadšená, napriek tomu, že všetky čiastočky môjho ega vždy úporne bojujú proti každému vnoreniu. Roky som hľadala odpovede a nachádzala nové a nové metódy, ktorými by som sa vedela dopracovať k svojim blokom. Minulý rok, po prvej účasti na seminári, som prestala hľadať. Vedela som, že som konečne trafila domov. Za všetky príbehy len jeden výstižný. Keď som sa vrátila zo seminára, 16-ročná dcéra mi povedala: "Mami, nedovoľ, aby ťa realita "vcucla" a narušila túto energiu, ktorú teraz máš. Pochop, ja ju potrebujem." Zuzana

"Srdečne pozdravujem, som nesmierne vďačná, že som sa dostala na tento seminár, moja vďaka sa nedá ani slovami vyjadriť, emócie a staré záležitosti sa začali u mňa vyplavovať hneď v nedeľu po odchode zo seminára. Cestou v autobuse sa začal môj prvý samostatný proces, úplne spontánne, bez predlohy som ho zvládla sama a doteraz nechápem ako sa to stalo, ako je možné že to takto prebiehalo. Na konci cesty som doma vystupovala uvoľnená a pokojná. Ďakujem ešte raz celému tímu, a želám veľa úspechov." Alica

"Rada by som Vám poďakovala za nevšedné a krásne tri dni s Brandon a s Vami. Pomohli ste mi v hľadaní odpovedí na niektoré otázky a tiež v pochopení mne doposiaľ nepochopených či skrytých stránok v mojom živote. Rozhodne budem využívať cenné poznatky, ktoré som počas Intenzívnej Cesty získala a hlboké zážitky z nej sú uložené v mojej pamäti. Milí priatelia - dovoľujem si takto Vás nazývať, zo srdca prajem všetkým Vám veľa úspechov vo Vašej prospešnej činnosti a tak potrebnej pomoci ľuďom. So srdečným pozdravom a úctou, Oľga

Priebeh semináru

1. deň (piatok) - Uvoľnenie emócií a liečba

V dopoludňajších hodinách vás Brandon Bays bližšie zoznámi s metódou Cesta. Získate informácie o procese a osvojíte si základné stavebné prvky práce s emóciami.

V poobedňajších hodinách absolvujete živú ukážku priebehu procesu a následne aj praktickú časť, kde podniknete vlastné procesy „Cesta" s vybraným partnerom, tzn. vzájomne sa prevediete procesom uvoľnenia emocionálnej záťaže. Budete mať k dispozícii skriptá s podrobným návodom, pomocou ktorých ľahko prejdete celým procesom.

Jednou z našich úloh je vytvoriť vám príjemné, pohodlné a bezpečné prostredie tak, aby dvojice mohli pracovať aj s osobnými témami. Prítomné trénerky budú ochotné vám pomôcť s procesom alebo odpovedať na vaše dotazy počas celého priebehu vašich procesov aj celého priebehu seminára.

Vášmu sebauzdravovaciemu procesu veľmi prospeje, keď piatkový večer po seminári strávite ako odpočinkový a pôjdete spať včas, aby vaše telo mohlo naplno integrovať zmeny, na ktorých ste v priebehu dňa pracovali.

2. deň (sobota) - Fyzická Cesta k potlačenej bunkovej pamäti

V sobotu budete aj naďalej stavať na základoch, ktoré boli položené našou spoločnou prácou v piatok a spolu prejdeme od Emocionálnej Cesty k Fyzickej Ceste.

Naučíte sa úžasný proces, vďaka ktorému sa Brandon podarilo vyliečiť nádor. Nemusíte mať žiadny konkrétny diagnostikovaný problém. Aj tak vám tento proces určite v mnohom prospeje – všetci máme v sebe miesta, kde si ukrývame napätie, stres, strachy, staré zranenia... Fyzická Cesta vám v tomto smere pomôže uvolniť akýkoľvek blok.

V sobotu večer zažijete pocit oslobodenia a hlbokého pokoja a mieru – ako by ste odložili fyzickú a emocionálnu zátaž, ktorú ste so sebou nosili celé roky, možno desaťročia. Vykročíte do sveta silnejší, múdrejší a slobodnejší, so schopnosťou používať úžasné nástroje, ktoré ste si v priebehu víkendu osvojili, a ktoré vám budú slúžiť k ďalšiemu pokroku vo vašom vlastnom živote.

3. deň (nedeľa) - Pokročilé nástroje pre ešte hlbší účinok

Efektívny a dynamický deň, vďaka ktorému postúpite s metódou Cesta ešte o krok ďalej. Je to dynamický deň plný zážitkov a informácií, kde si sami na sebe vyskúšate nástroje, ktoré Brandon Bays vyvinula v priebehu mnohých rokov svojej súkromej praxe a tisícov absolvovaných procesov Cesty.

Naučíte sa účinné nástroje, ktoré nie sú opísané v žiadnych knihách a pomôžu vám zintenzívniť účinky metódy Cesta, prekonať prekážky, či riešiť pomocou Cesty akékoľvek problémy bez ohľadu na ich hĺbku či zložitosť.
Zažijete jeden z procesov, ktorý ste sa v predchádzajúce dni naučili a rozšírite ho o nové nástroje.

Tento deň vás naplní pocitom sebadôvery a vedomia, že pomocou transformačnej metódy Cesta dokážete pracovať s každým problémom, ktorý pred vás život postaví.

Tretí deň semináru bude spoluprezentovať Gaby Burt, rodená Rakúšanka, ktorá zažila Cestu po prvýkrát v roku 1996. Hlboko dojatá tým, ako táto metóda mení životy ľudí k lepšiemu, začala pre túto organizáciu pracovať najprv ako dobrovoľníčka a v roku 2000 ju Brandon Bays a Kevin Billett (spoluzakladateľ Cesty, CEO a manžel Brandon Bays) požiadali, aby sa stala riaditeľkou Cesty. Od vtedy vášnivo šíri Cestu po celom svete a počas jej pôsobenia Cesta expandovala do 44 krajín, kniha o Ceste bola preložená do 21 jazykov a tisíce ľudí zažilo vo svojom živote obrovskú pozitívnu zmenu. S Brandon pracuje už 18 rokov a Cesta je súčasťou jej každodenného života. Nosí ju hlboko v sebe a jej najväčšou túžbou je umožniť prístup k tejto metóde čo najväčšiemu množstvu ľudí.

„Keď som po prvýkrát zažila túto nesmierne oslobodzujúcu prácu, mojou najhlbšou túžbou sa stalo to, aby sa stala dostupnou každej ľudskej bytosti na zemi – a táto túžba je hnacím motorom môjho každodenného života.“

Počas celého semináru budú v priebehu dopoludnia aj odpoludnia krátke prestávky. Prestávka na obed bude cca 1 hodinu.
Počas všetkých troch dní bude priestor na otázky, na ktoré vám bude odpovedať priamo Brandon Bays, prítomní asistenti a tréneri.

Vstupenky na seminár si môžete objednať v eshope kliknutím SEM

Cena semináru: 385€

Tlmočenie nie je zahrnuté v cene semináru, môžete si ho objednať spolu so seminárom priamo v eshope.

Cena tlmočenia do slovenského a nemeckého jazyka: 20 € formou simultánneho prekladu s odpočúvacím zariadením na celý seminár.

Špeciálna cena platí pre absolventov seminára Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje, ktorí majú záujem o opakovanú účasť na tomto seminári: 185 €.

Nárok na špeciálnu cenu majú len absolventi seminára Intenzívna Cesta. Pokiaľ si objednáte túto tzv."opakovanú účasť pre absolventov" za 185 €, počkajte, prosím, pred uskutočnením platby na e-mailové potvrdenie vašej objednávky. Všetci absolventi budú najprv overení v centrálnej databáze absolventov.

Vstupné zahŕňa písomné materiály, vodu a ovocie po celý deň.
Vstupné nezahŕňa tlmočenie, obed, ubytovanie a cestovné náklady.
Na seminári je potrebné byť počas celej doby trvania semináru, tzn. od piatku rána do nedele večera.

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.

Storno podmienky:
Najneskôr do 30 dní pred začiatkom seminára – zaplatená čiastka je vratná po odpočítaní 10 % administratívneho poplatku.
Menej ako 30 dní pred začiatkom seminára – zaplatená čiastka je nevratná s možnosťou použitia zaplatenej sumy na rovnaký seminár v budúcnosti.

Odporúčané informácie:

6 jednoduchých krokov k sebaláske [Články]