Info o seminári

Kamarádka, priateľka, mama, dcéra, sestra, teta, ...
... ŽENA!,
Pozývame ťa na seminár DONNA DIVINA - Žena Bohyňa,
 o ženách, so ženami, pre ženy..., 
ktorý sa uskutoční v dňoch 13. - 17. apríla 2016 v prekrásnom horskom prostredí v Park Hoteli****, Dolný Kubín

DONNA DIVINA - Žena Bohyňa je seminár určený ženám.
 Celý sa odohráva v ženskej energii, mezi ženami. Špeciálne zostavené cvičenia, ktorými počas semináru prejdeš, akoby povoľovali putá. Putá, ktorými sme sa sami spútali na základe falošných presvedčení prijatých zvonka. Neboli myslené zle, len sme si ich chybne vysvetlili a začali sa nimi riadiť. Začali sme si nasadzovať masky, naučili sme sa hrať spoločenské role, usilujeme sa vyzerať a žiť, ako nám diktuje okolie...Uverili sme tomu, že sme škaredé, príliš tučné, príliš chudé, že nie sme dosť dobré...Že ak chceme prežiť v biznisovom svete, musíme vystupovať a správať sa ako muži. Uverili sme, že ukázať zraniteľnosť a emócie nie je v poriadku. Prijali sme názory zvonka a nevedomky sme sa s týmito vonkajšími hodnoteniami stotožnili.
Vydať sa na seminár je ako vydať sa na cestu, ktorú tvorí 7 základných kameňov.
 A každý krok, ktorým prekonáš jeden kameň, je vždy prípravou na ten ďalší...
Tá cesta vedie domov. Do Tvojho ja. Možno zistíš, že všetky poklady, ktoré si kedy hľadala, máš dávno v sebe. Len si niekam založila kľúč.

... Cvičenia na seminári ti pomôžu spomenúť si, kam si ten kľúč ukryla...
Tak nadýchni odvahu, odhodlanie a rozhodnutie a vykroč.
 Smerom k oslobodeniu...Smerom k ženskosti... Zodpovednosť za Tvoj život, Tvoje šťastie a Tvoju radosť leží v Tvojich rukách.


Mnohé ženy už seminár DONNA DIVINA - Žena Bohyňa absolvovali a podelili sa s nami o svoje zážitky, pocity a naplnenie, ktoré im seminár priniesol. Ich príbehy si môžeš pozrieť tu.

Získajte bezplatný vstup

Získajte bezplatný vstup

ĎAKUJEME za veľký záujem o seminár DONNA DIVINA a príbehy, ktoré ste nám posielali. Všetky sme si pozorne prečítali a pre jednu z vás máme radostnú správu: BEZPLATNÝ VSTUP na seminár DONNA DIVINA získava Táňa z Košíc. Blahoželáme! Výherkyňu budeme kontaktovať emailom a všetkým ostatným ešte raz vďaka. SÚŤAŹ UKONČENÁ!!! ZÍSKAJTE BEZPLATNÝ VSTUP NA SEMINÁR DONNA DIVINA (13.-17. apríl 2016). Po ...

Video pozvánka

 Ahojte slovenské ženy! Oh Bože, som taká poctená, že ste ma pozvali do vašej krajiny, mňa a celý môj tím Donny Diviny, aby sme k vám priniesli seminár Donna Divina – Žena Bohyňa. Áno, prichádzame opäť na Slovensko v Apríli, po dvoch úspešných, úžasných seminároch u vás, s tak hlbokým uvoľnením ženskej slobody, ženského prúdu energie, ženského šťastia,  ženskej rado ...

Online prihláška 2016 apríl

Online prihláška 2016 apríl

Pozývame ťa na seminár DONNA DIVINA - Žena Bohyňa,
 o ženách, so ženami, pre ženy..., 
ktorý sa uskutoční v dňoch 13. - 17. apríla 2016 v prekrásnom horskom prostredí v Park Hoteli****, Dolný Kubín. POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA !!!Vydať sa na seminár je ako vydať sa na cestu, ktorú tvorí 7 základných kameňov.
 A každý krok, ktorým prekonáš jeden kameň, je v ...